Realizując wymogi obowiązującego od 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnianą na stronie internetowej: http://www.amex-baczek.pl/index.php/pl-PL/o-firmie/rodo informacją na temat przetwarzania przez „AMEX-BĄCZEK” SP. Z O. O. SP. K. danych osobowych.

Aktualności - Z życia firmy
                                    

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma została Partnerem Wspierającym imprezę FootVolley World Tour Stare Jabłonki 2016.

 

Footvolley otwiera kolejne drzwi na Mazurach pozyskując lokalnego lidera biznesu Amex-Bączek jako Partnera Wspierającego Footvolley World Tour Stare Jabłonki 2016.

"Nasza współpraca to prawdziwe okno na świat dla footvolleya, jak iAmex-Bączek" - mówi Michał Sieczko, promotor Footvolleya w Polsce.

Tym samym firma Amex Bączek zrealizuje projekt sponsoringowy z wykorzystaniem imprezy Footvolley World Tour Stare Jabłonki 2016, która odbędzie się w ostatni weekend czerwca na plażHotel Anders**** Resort & SPA.

„Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy zaproszeni do grona sponsorów tej prestiżowej imprezy, promującej w naszym kraju widowiskową dyscyplinę sportową wywodzącą się z brazylijskich plaż, jaką jest Footvolley. Poprzez wspólne działanie i wspieranie organizacji tego turnieju mamy nadzieję przyczynić się do rozwoju tej dyscypliny sportowej w Polsce.” - mówi Piotr Bochenek - Dyrektor Handlowy Amex Bączek.

„Bardzo cieszy zaangażowanie lokalnego lidera biznesu w nasz koncept. Siatkonoga Polska i Footvolley World Tour rozpoczynają swoją historię na Mazurach. Budujemy zespół ludzi i Partnerów, z którymi stworzymy atrakcyjne wydarzenie otwierające wakacje. Jedną z atrakcji przygotowywanych wspólnie z naszym Partnerem jest konkurs‪#‎WalwOkienko‬ AmexBączek przez siatkę do footvolleya w wykonaniu zawodników i kibiców. Będzie fajnie” - dodaje Sieczko.

 

 
    
„AMEX-BĄCZEK" SP. Z O.O. SP. K.
Falknowo 13, 14-240 Susz
NIP 744 14 85 088, REGON 510815144

tel. 89 648 69 03

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.