Realizując wymogi obowiązującego od 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnianą na stronie internetowej: http://www.amex-baczek.pl/index.php/pl-PL/o-firmie/rodo informacją na temat przetwarzania przez „AMEX-BĄCZEK” SP. Z O. O. SP. K. danych osobowych.

Aktualności - Stolarka ALU
                                    

 

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż od dnia 01.09.2017 tymczasowo wycofujemy ze swojej oferty produkt okiennice aluminiowe. Powodem takiego stanu rzeczy są przedłużające się utrudnienia w dostępie do elementów systemu, na którym opieramy swoją produkcję. Jednocześnie informujemy, że aktualnie wdrażamy nowy system okiennic aluminiowych. Wybór nowego dostawcy systemu ma na celu skrócenie czasu realizacji zamówień i wzrost jakości oferowanych produktów. O planowanym wznowieniu produkcji poinformujemy Państwa w najbliższym możliwym czasie.
Jednocześnie informujemy, iż zlecenia, które zostały już przyjęte do realizacji wyprodukujemy w najszybszym możliwym terminie. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Uprzejmie informujemy, iż z naszej oferty zostanie wycofany system aluminiowy Aliplast Visoglide. Stany magazynowe tego systemu utrzymywane będą do dnia 30.06.2017 r. Po tym terminie w miejsce dotychczasowego systemu wprowadzamy nowy system - VISOGLIDE PLUS.

 

Zobacz ulotkę Aliplast VISOGLIDE PLUS

 

Realizowane przez PPHU "AMEX-BĄCZEK" K. Bączek Spółka Jawna systemy przeciwpożarowe Aluprof MB-78 EI oraz Aluprof MB-60E EI otrzymały od Instytutu Techniki Budowlanej certyfikat zgodności ITB-1901/W, co oznacza, że spełniają wymagania określone w Aprobacie Technicznej Nr AT-15-6006/2016, wyd. 10.06.2016.

 

 

 

 

Nasz produkt, jakim są okiennice aluminiowe został wyróżniony nagrodą Jakość Roku 2015 w kategorii produkt. Wyróżnienie wręczone zostało podczas II Europejskiego Konkgresu Jakości w Warszawie.

 

                                    

Producent stolarki PVC i ALU Amex-Bączek kolejny raz znalazł się w gronie firm wyróżnionych w najbardziej prestiżowym konkursie promującym jakość w Polsce.

Wysokie standardy produkcji, jej jakość oraz współpraca ze sprawdzonymi dostawcami zaowocowały wyróżnieniem JAKOŚĆ ROKU 2014 w kategorii produkt dla systemu aluminiowego SUPERIAL.

 

  

    
„AMEX-BĄCZEK" SP. Z O.O. SP. K.
Falknowo 13, 14-240 Susz
NIP 744 14 85 088, REGON 510815144

tel. 89 648 69 03

e-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. È necessario abilitare JavaScript per vederlo.