Realizując wymogi obowiązującego od 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnianą na stronie internetowej: http://www.amex-baczek.pl/index.php/pl-PL/o-firmie/rodo informacją na temat przetwarzania przez „AMEX-BĄCZEK” SP. Z O. O. SP. K. danych osobowych.

Historia
                                    

 

Firma Amex-Bączek powstała w 1997 roku.

W pierwszym okresie działalność firmy specjalizowała się w  sprzedaży materiałów budowlanych, głównie stolarki PVC, chemii budowlanej oraz artykułów metalowych.
Systematyczny wzrost sprzedaży oraz zapotrzebowanie zwłaszcza na produkty z branży stolarki otworowej skłoniły właścicieli do podjęcia decyzji o rozpoczęciu samodzielnej produkcji stolarki PVC i Aluminium. Własna produkcja umożliwiła lepsze dostosowanie się do wymagań rynkowych , szybsze reagowanie na oczekiwania klientów co bardzo szybko przełożyło się na  kontrolę nad jakością produkowanych oraz dostarczanych elementów, większą rentowność oraz terminowość dostaw.
Z chwilą rozpoczęcia produkcji w 2000 roku została podjęta decyzja o rozszerzeniu sprzedaży poszerzając dystrybucję o Partnerów Handlowych. Aktualnie firma posiada rozbudowaną sieć Autoryzowanych Partnerów Handlowych na terenie całego kraju . Rozkwit branży oraz  wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło rozbudować sieć sprzedaży o   klientów w Belgii, Niemczech, Słowacji, Szwecji, Litwie, Włoszech i innych krajach.

 

W bogatej ofercie firmy znajdują się okna oraz drzwi PVC wyprodukowane z  wykorzystaniem wysokiej klasy systemów takich jak: Veka, Gealan, Wital. Do każdego z tych systemów dysponujemy parkiem maszynowym oraz gamą zróżnicowanych dodatków pozwalających dowolnie spersonalizować każde zlecenie.
 Jesteśmy producentem systemów okiennic aluminowych .
Dużym powodzeniem cieszy się produkowana przez naszą firmę  stolarka aluminiowa wraz z systemami  przeciw pożarowymi oraz fasady i ogrody zimowe. Dzięki stałej współpracy z takimi firmami jak Aluprof czy Wiśniowski  jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi oraz szeroką gamę produktów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Współpracujemy z biurami projektowymi mając wpływ na charakter oferowanych wyrobów już od momentu projektowania inwestycji . Bierzemy udział w przetargach publicznych związanych z naszą branżą oraz posiadamy szeroki portfel wykonawców oraz dużych firm budowlanych obsługujących rynki całej Europy.Wysoka jakość naszych produktów wynika z  wykwalifikowanej oraz  i doświadczonej  kadry  pracowników ,  nowoczesnego parku maszynowego , rozwiniętego działu technologicznego pracującego nad nowymi rozwiązaniami oraz własnego transportu na terenie całej Europy . Nieustannie monitorujemy rynek i natychmiast reagujemy na jego potrzeby, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, a także ciągle udoskonalamy naszą ofertę produktów.Świadczą o tym certyfikaty i  wyróżnienia, m.in. Jakość roku 2012 (okno Veka Alphaline), Jakość Roku 2013 (okno Veka Softline 82) czy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013, świadczący o stabilnej pozycji na rynku.

 

 

 

 

    
„AMEX-BĄCZEK" SP. Z O.O. SP. K.
Falknowo 13, 14-240 Susz
NIP 744 14 85 088, REGON 510815144

tel. 89 648 69 03

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.