Realizując wymogi obowiązującego od 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnianą na stronie internetowej: http://www.amex-baczek.pl/index.php/pl-PL/o-firmie/rodo informacją na temat przetwarzania przez „AMEX-BĄCZEK” SP. Z O. O. SP. K. danych osobowych.

Aktualności - Z życia firmy
                                    

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że nasz Salon Firmowy w Iławie otwarty jest dla Państwa w następujących godzinach:

 

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00
sobota 9:00 - 13:00

 

Kontakt do Salonu:

ul. Jana III Sobieskiego 14/12
Rezydencja Stary Spichlerz
tel. 89 648 84 51

 

OKNA I DRZWI
tel. kom. 607 733 720
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

 

BRAMY I OGRODZENIA
tel. kom. 603 977 899
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Już w sobotę 27 maja o godz. 22:00 w Iławie odbędzie się II IPB Nocny Bieg na 5 km. Amex-Bączek jest partnerem tej imprezy, a wśród 650 uczestników zawodów jest drużyna Amex-Bączek Team. Ponadto dwóch naszych Pracowników wystąpi w imprezie indywidualnie i pod szyldem innego teamu. Trzymamy kciuki!

 

Amex-Bączek Team reprezentować będą: Beata Kwiatkowska, Barbara Bączek-Motała, Karol Bączek oraz Marek Granica. Z kolei Przemysław Belka pobiegnie w barwach Iława Biega, zaś Mateusz Kiszelewski wystąpi indywidualnie.

 

II IPB Nocny Bieg na 5 km rozpocznie się w sobotę 27 maja o godz. 22 przy rondzie na ul. Sobieskiego w Iławie (na wysokości Tawerny Kaper). Uczestnicy pobiegną w kierunku wiaduktu kolejowego i skręcą w ulicę 1 Maja. Następnie pobiegną ulicami Skłodowskiej-Curie, Smolki i ponownie Sobieskiego skąd wbiegną na bulwar Jana Pawła II i okrążą jezioro Mały Jeziorak. Z bulwaru kierować się będą na ulicę Mickiewicza i znów na ulicę Sobieskiego, gdzie znajdować się będzie meta (miejsce startu).

 

Trzymamy kciuki za naszych Pracowników!

4,3 mln zł netto kosztować będą dwie nowoczesne linie technologiczne, które do nowej hali produkcyjnej Amex-Bączek dostarczy elumatec Polska Sp. z o.o. Obie firmy nie kryją zadowolenia z rozpoczętej współpracy i liczą, że w przyszłości przełoży się ona na wymierne korzyści.

 

Budowa nowej hali produkcyjnej Amex-Bączek o powierzchni ponad 3 tys. mkw rozpoczęła się kilka tygodni temu na terenie głównej siedziby firmy w Falknowie. Obecnie trwają prace przygotowawcze, dzięki którym jeszcze w kwietniu ma się rozpocząć budowa stalowej konstrukcji hali.

 

W drugiej połowie marca Amex-Bączek rozstrzygnął przetarg na wyposażenie hali w nowoczesne maszyny w postaci centrum tnącego, dwóch centrów obróbczych oraz dwóch linii zgrzewająco-czyszczących. Zwyciężyła spółka elumatec Polska, która za wykonanie zadania zaoferowała 4,3 mln zł netto. Umowa już została podpisana.

 

– Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i prestiż móc współpracować z tak cennym partnerem biznesowym, jak Amex Bączek – mówi Waldemar Lis, prezes elumatec Polska. – Jesteśmy świadomi, że stoi przed nami ogromne wyzwanie oraz czeka nas ciężka praca w drodze do wspólnego sukcesu. Pragnę zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby nasz partner był w pełni zadowolony z podjętej decyzji. Liczę, iż nasza współpraca będzie układała się pomyślnie dla obu stron, a w przyszłości będziemy wspólnie świętować niejeden sukces.

 

– Jestem zbudowany, że pozyskaliśmy tak doświadczonego i znanego na świecie partnera z branży obróbki profili – mówi Krzysztof Bączek, właściciel Amex-Bączek. – Budowa hali produkcyjnej z dwiema nowoczesnymi liniami technologicznymi, to dla nas ogromne wyzwanie i nowy rozdział w 20-letniej historii firmy. Wierzę jednak, że współpraca z elumatec Polska tylko ułatwi nam to zadanie.
 

Zdjęcie: Tuż po podpisaniu umowy Krzysztof Bączek (z lewej), właściciel Amex-Bączek oraz Waldemar Lis, prezes elumatec Polska Sp. z o.o. (fot. elumatec Polska Sp. z o.o.)

Drodzy Klienci!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że otworzyliśmy w Iławie nowy Salon Firmowy. Znajdziecie go w Starym Spichlerzu przy ul. Sobieskiego 14/12.

 

Kontakt:

tel. 89 648 84 51
tel. kom. 607 733 720
fax 89 644 30 28

Bramy i ogrodzenia: tel. kom. 603 977 899

 

e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
www.amex-baczek.pl

 

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 8:00 - 16:00
Sob 9:00 - 13:00

 

AMEX-BĄCZEK Salon Firmowy w Iławie - okna | drzwi | bramy i ogrodzenia | rolety | okiennice

ZAPRASZAMY!

 

Pracownicy i Partnerzy Handlowi Amex-Bączek wzięli udział w szkoleniu marketingowo-handlowym i technicznym zorganizowanym wspólnie z Gealan Polska. Przed konferencją uczestnicy zwiedzili fabrykę Gealana w Rzgowie k./Łodzi.

 

W module marketingowo-technicznym dokonano przeglądu systemów Gealan S8000, Gealan S9000 i Gealan Futura. Szeroko omówiono także innowacje w systemach Gealan – technologie STV i Acrylcolor, a także zaprezentowano nowy system planowany do wdrożenia – Gealan Kubus.

 

W module technicznym szczegółowo omówiono i dyskutowano na tematy dotyczące aspektów prawnych związanych z produkcją i dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej, a także dotyczących nowych przepisów obowiązujących od 2017 r.

 

W siedzibie Gealana pojawili się także właściciel Amex-Bączek Krzysztof Bączek oraz Piotr Bochenek, dyrektor handlowy firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    
„AMEX-BĄCZEK" SP. Z O.O. SP. K.
Falknowo 13, 14-240 Susz
NIP 744 14 85 088, REGON 510815144

tel. 89 648 69 03

e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!